Choď na obsah Choď na menu
 


Anjelské farby

215886_213878028622621_81199_n.jpgZvyknem používať pozdrav – „S láskou a svetlom...“ Osvojila som si ho práci s anjelmi od Angely McGerr. Veľmi mi sadol a je to úžasná formulka. Taká láskavá, farebná, svetlá, prežiarená láskou.

Zamerajme sa na malú chvíľu na to svetlo. Najčastejšie si človek predstaví svetlo biele. To sa skladá ale zo všetkých farieb, možno preto sa bielej farbe pri anjelskom liečení hovorí o tom, že je to svetlo na privolanie anjelov, aby nás chránili. Pri prechode bieleho svetla hranolom sa vytvára sedem farieb spektra dúhy. Nádhera.

O liečení a ochrane anjelským svetlom ste už hádam počuli. S touto veľmi jednoduchou technikou pracujem už niekoľko rokov a je ľahko dostupná, môže ju použiť každý, nepotrebujete na to žiadne špecifické znalosti či dosiahnutie stupňov v duchovnom učení. Je to svetlo anjelov, ktoré je tu pre každého bez výnimky. Každému bude dopriate, stačí len požiadať... Presnejšie sa o tom dočítate u Doreen Virtue v  knihe Pozemskí anjeli. Dovolím si kratučký sylabus ohľadom svetelného liečenia podľa Doreen.

Biele svetlo – privolanie anjelov, aby nad vami bdeli a chránili. Cez biele svetlo nič zlé neprenikne. Osobne ho používam pri práci na očistu priestoru, osôb ale aj pri zrušení prekliatia.

Ružové svetlo – ružová ako farba lásky je vhodná, ak ste s niekým negatívnym, kto má problémy sám so sebou a zaťažuje vás tým. Vďaka nemu budete šíriť láskavé myšlienky a odkloníte reťazec negatívnych sťažností. Fakt funguje. Používam k tomu aj Ruženin, pomáha pri vizualizácii.

Smaragdovozelené svetlo – vizualizujte si ho pri pocite fyzickej nerovnováhy. Má liečivý účinok.

Fialovočervené svetlo – zvyšuje duchovné vibrácie duše, pomáha s nadhľadom pri problémoch. Odráža všetky druhy nízkej energie aj z astrálneho sveta.

Dúhové svetlo – dúha ako taká v nás vyvoláva krásne pocity. Vďaka tomuto svetlu môžete skúsiť uzdravovať seba ale aj iných.

Anjelské svetlo sa dá farebne kombinovať, hovorím tomu osobne vrstvenie. Obliekam sa...

Ale vráťme sa k základným siedmym farbám.

Farba ako taká je univerzálnym jazykom, ktorý obchádza logickú myseľ a hovorí rovno k duši. Každá so siedmych viditeľných farieb má svoje terapeutické vlastnosti, ktoré je možné spojiť pomocou ich rezonancie so siedmymi hlavnými čakrami. Chromoterapia patrí k starobylým formám prírodného liečiteľstva. Farebné lúče ovplyvňujú naše telo, nálady, emócie, sami často ani netušíme, prečo sa obliekame do takej alebo onakej farby, máme obľúbenú či neobľúbenú farbu...

Ak chcete pracovať s nejakým konkrétnym svetelným anjelským lúčom, môžete sa riadiť buď vlastnou intuíciou, alebo presne určiť, ktorý je ten pravý. Ku každému svetlu radíme archanjelov, ktorí vám ochotne pomôžu. Práca môže byť formou meditácie, vizualizácie, na ochranu, uzdravenie...

Postupne tu budem pridávať archanjelov a k nim príslušné svetlo.

Obrázky - mandaly k príslušným lúčom sú moja vlastná tvorba a vzťahuje sa na ne autorské právo.

Čerpala som zo zdroja: Anjeli od A po Z., Hazet Ravenová.

 

Príspevky

Fialový lúč

fialovy.jpgFialový lúč je možné využiť na privolanie archanjela Zadkiela k duchovnej transformácii.

 
30. 12. 2014 | Rubrika: Anjelské farby

Indigový lúč

indigovy.jpgIndigový lúč je možné použiť na privolanie archanjela Raziela pre zlepšenie intuície.

 
30. 12. 2014 | Rubrika: Anjelské farby

Modrý lúč

modry.jpgModrý lúč je možné použiť na privolanie archanjela Michaela, ktorý dokáže chrániť a zvyšovať komunikačné schopnosti.

 
30. 12. 2014 | Rubrika: Anjelské farby

Zelený lúč

zeleny.jpgZelený lúč je možné použiť k privolaniu archanjela Rafaela, ktorý prináša liečbu a vyrovnanosť.

 
21. 11. 2014 | Rubrika: Anjelské farby

Žltý lúč

zlty.jpgŽltá farba sa používa k privolaniu archanjela Jofiela, aby nám priniesol jasnosť a múdrosť.

 
21. 11. 2014 | Rubrika: Anjelské farby

Oranžový lúč

oranzovy.jpgOranžový lúč je možné použiť k privolaniu archanjela Gabriela, ktorý dokáže uvoľniť stres a zvýšiť kreativitu.

 
21. 11. 2014 | Rubrika: Anjelské farby

Rubínový lúč

cerveny2.jpgČervená farba sa používa k vyvolávaniu archanjela Uriela, aby nám pomohol odstrániť energetický blok umiestnený v hĺbke nášho vnútra.

 
20. 11. 2014 | Rubrika: Anjelské farby
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 11
Celkom: 675416
Mesiac: 23871
Deň: 732