Choď na obsah Choď na menu
 


Ako si ma Uriel našiel

Bez obáv, nejdem písať rozprávku, len mi názov tohto článku prišiel tak nejako najtrefnejší.

Nedávno som bola na ezoterickom festivale a cítila som sa tam úžasne. Stretla som sa s autorkou kníh o duchovnej numerológii, videla pána Banáša, ochutnala kadečo zo zdravej výživy, nakúpila sviečky, pokecala s ľuďmi okolo anjelskej a regresnej terapie. Výborne strávený čas.

Bez obáv, nejdem písať rozprávku, len mi názov tohto článku prišiel tak nejako najtrefnejší.

Nedávno som bola na ezoterickom festivale a cítila som sa tam úžasne. Stretla som sa s autorkou kníh o duchovnej numerológii, videla pána Banáša, ochutnala kadečo zo zdravej výživy, nakúpila sviečky, pokecala s ľuďmi okolo anjelskej a regresnej terapie. Výborne strávený čas.

Akoby to bolo, keby sa v takýto deň, kedy na jednom mieste je toľko koncentrovanej energie niečo neudialo? Osobne som presvedčená, že každý jeden účastník si tam niečo našiel a prežil zaujímavé chvíle.

Mňa si na danom festivale našiel Uiel. Anjelský psychológ, moja obľúbená bútľavá vŕba. Musím sa priznať, že v poslednom čase som s anjelmi veľmi „nekecala“. Momentálne žijem tak rýchlo, že nestíham sledovať východ a západ slnka a tie hodiny medzi tým, lebo v jednom kuse čosi riešim, čítam, študujem, pracujem. Anjeli a archanjeli ale vedia, že kontakt je, lebo v srdci som s nimi stále. Ale zrejme prišiel čas, kedy potrebovali do mňa poriadne štuchnúť.

Pri prehliadke ezoterického tovaru som natrafila na istý stánok, kde pôsobila milá pani, ktorá sa venovala kyvadlu, anjelom a mandalkám a tak podobne. Celkom všestranne nadaná pani. Bez toho, aby som uvažovala čo chcem, či potrebujem, jednoducho sme sa dali do reči a čo to sme spolu konzultovali. Nechala som ju, nech mi pomocou kyvadla vyberie zo svojho tovaru to, čo najviac v tejto chvíli potrebujem. V priebehu pár chvíľ som sa dozvedela o sebe celkom zaujímavé veci, ktoré prišli ako rada ohľadom môjho zdravia a tomu, kam mám momentálne kráčať. No a tu sa ukázal Uriel. Vraj ho teraz potrebujem vzhľadom k tomu, čo ukázalo kyvadlo. Výborne. Neprotestovala som. A tak som dostala mandalku s Urielom nabitú pre mňa. Ešte stále mi nič nebolo divné. Klasika. Kým som nedošla k jednému zo stánkov, kde predávali sviečky. Zase žiadna výnimka, tých stánkov tam bolo habadej. Ale tento ma zaujal. Neviem čím to bolo, ale pristavila som sa naozaj len pri tomto stánku so sviečkami a chvíľu mi trvalo, kým som pochopila, že čo sviečka, to originál. Nenašli ste tam dve rovnaké a ani sa dve rovnaké vyrobiť nedali. Paráda.

Dostala som otázku, či si chcem vybrať sviečku podľa konkrétneho účelu alebo budem vyberať srdcom. Odpoveď bola jasná – vyberám srdcom. A tak som chvíľu na sviečky pozerala a vybrala som jednu, ktorá ma v tej chvíli najviac priťahovala. Keď som ju vzala do rúk a natočila tak, aby som vedela, k akému účelu je sviečka vyrobená, musela som sa smiať. Na sviečke stálo meno archanjela Uriela. Skrátka ten môj krídlatý archanjel sa rozhodol, že pripomenúť sa ako najväčšia dôležitosť nezaškodí. Potom som si vybrala ďalšie dve sviečky až nakoniec majiteľka, ktorá dokázala pomocou dotyku určiť čo je pre mňa najvhodnejšie vybrala ešte jednu sviečku. A tam som sa musela smiať znova. Vybrala mi sviečku s názvom HANIEL. Tak, a bolo vymaľované. Haniel a Uriel sa pripomenuli a ja som im za to vďačná. Lebo viem, že keď je to potrebné a dôležité, môžem sa spoľahnúť na ich pomoc. Lebo keď nejde Mohamed k hore, pôjde hora k Mohamedovi... 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 623590
Mesiac: 22568
Deň: 681