Choď na obsah Choď na menu
 


VAŠE NÁZORY A SKÚSENOSTI

Ak chcete niečo napísať priamo, najlepšie to bude na jednom mieste.

Budem len rada. Môžete sa podeliť o vaše skúsenosti, názory, možno to mnohým ďalším pomôže. 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

otázka

Martin,23. 7. 2017 19:04

je možné že ked mám uzavreté trietie oko, tak som mohol prísť o spojenie s anjelom? Lebo každý den som sa mu prihováral a cítil jeho prítomnost, dokonca mi v snoch aj odpovedal, ale poslednu dobu nic, iba mi poslal odkaz, ze anjel mi zahojí rany. Pýtam sa lebo ked som mal otvorené tretie oko mal som aj videnia, ale teraz nič, a aj on je nejako (mimo signál)

Poďakovanie

DAMIÁN,2. 3. 2017 22:11

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za pomoc pri rozbore minulých životov. Konečne viem, kto som, keď mi to už google nechcel povedať. :-) Po Vašom výklade sa cítim tak akosi ľahšie, niečo sa vo mne upokojilo a niečo nové otvorilo. Celý čas som mal nejaké vízie o tom, kto som. Dnes vďaka Vám to mám potvrdené. Určite Vás budem vrelo odporúčať.

Poďakovanie

Miro,21. 1. 2017 13:15

Ďakujem za mimoriadne a obohacujúcu definíciu Pustovníka :)

Re: Poďakovanie

Miro,21. 1. 2017 13:20

Stále málo trpezlivý :D mimoriadne výstižnú a obohacujúcu definíciu...

Re: Poďakovanie

Haniel,21. 1. 2017 13:51

Ďakujem a ak vykladáte, nech sa Vám darí.... :-)

Re: Re: Poďakovanie

Miro,23. 1. 2017 13:00

:)Ďakujem, to mi sestra z dátumu narodenia, ja iba pre vlastnú potrebu, keď som príliš zvedavý :D no nie z kariet... Vždy je so mnou vybabrané :D, vraj "to čo práve teraz, to čakaj zajtra" no pochopenie toho bola dlhá, celkom nová cesta v metrovom snehu, vďaka čomu si ma sloboda a množstvo možností našli a pokúšajú denne :D Ja už ale radšej len v tom jarku istoty pod maminou sukňou a veľká vďaka zaň :)

Re: Re: Re: Poďakovanie

Haniel,23. 1. 2017 16:47

Aj tak, cesta človeka vedie rôznymi uličkami... Nech tá Vaša je taká, akú potrebujete.

Re: Re: Re: Re: Poďakovanie

Miro,23. 1. 2017 18:33

Ako kvapky padajúceho dažďa to sú naše cesty :)Tá moja je ta ktorú milujem, ale nie vždy to tak bolo...ĎAKUJEM :)

Poděkování

Lucie V.,1. 7. 2016 11:00

Milá Pavlínko,chtěla bych Ti moc poděkovat.Podala jsi mi pomocnou ruku na očistu kvantováním a já ji přijala.Vůbec jsem netušila,co to se mnou udělá.Tak silný prožitek,který pochopí jen ten,kdo tuto metodu zažil.Když jsem otevřela oči,na hlavní stránce mého fb "náhle" skočil citát "Nenechte si chováním druhých zničit váš vnitřní klid".Bingo,to je přesně ono.I když to hlava ví.. člověk míní,osud mění.Od očisty je vše jinak.. opravdu vše.Z celého srdce Ti děkuji a přeji nekonečno spokojených klientů.A ať se Ti daří ve všem,na co sáhneš.S velkou úctou LV

Re: Poděkování

Haniel,1. 7. 2016 11:25

Luci, kedykoľvek a ty to vieš... Všímaj si čo je iné a ono iné je... Veľa zdaru.

Já a spánek

Žaneta Violla Vaseková,26. 6. 2016 19:45

Poslední dobou špatně spím,mám pocit,že neustále někde lítám ve snu,daleko,stěhují,kopu apod,takže se probouzím celá utahaná. Přišla nabídka tak budeme kvantovat. Tak slovo kvantum znám z ekonomie,ale tohle asi bude něco jiného. Ok slovo dalo slovo,uvolni se,zavři oči,udělej si pohodlí teď začínáme.......nic...nic...mravenci v noze,zvedá se mi žaludek,trne mi pusa. Jeeeee co to je?? Cítím nějakou divnou úlevu,moc se to nedá popsat,ale dech se zklidnil. Letím se napít,som smedna ako ťava, zpráva hodně pij,super plním. Poděkovala jsem,sednu k TV a dám si kávu,najednou do mě někdo drca,ty spíš....noc spím další noc spím do 12.30 vyspaná jsem,nejsem unavená,jsem fit. Ozelim bolest žaludku, a za mě zase do toho půjdu. Nevím jak to dělá ani co dělá,ale za mě jedno velké díky

Re: Já a spánek

Haniel,26. 6. 2016 21:27

Vilollka, teším sa na ďalšiu spoluprácu.