Choď na obsah Choď na menu
 


Tri karty

 

tri.jpg

Tak toto je výklad, ktorý je maximálne flexibilný a asi aj najčastejšie používaný. Je vhodný aj pre začiatočníkov, pretože práve vďaka trom kartám si je možné precvičovať spájanie významov kariet.

Nafotila som poradie za sebou, jedna dva tri, ale vždy je na vás, či si náhodou neprehodíte dvojku s jednotkou.

Výklad na tri karty sa zvykne robiť napríklad na otázku Minulosť prítomnosť budúcnosť (v tomto prípade by som karty vykladala zľava doprava v poradí 2 - 1 - 3, pričom 2 je minulosť, 1 prítomnosť a 3 budúcnosť.

V prípade konkrétneho obrázka sa to dá použiť na prítomnosť, najbližšia budúcnosť a následne každá ďalšia karta približne budúcnosť o jeden mesiac ďalej, takto si tie karty môžete pridávať aj viac. Niekde som čítala, že každá ďalšia karta znamená časové obdobie troch mesiacov.

Tu by som chcela podotknúť, že s vykladaním kariet do budúcnosti naozaj veľmi opatrne. Prirovnala by som to k predpovedi počasia. Čím na viac dní sa predpovedá, tým je menej presná, pretože každý jeden deň môžu prísť rôzne meteorologické zmeny, objavia sa iné faktory a už je výsledok zmenený. Ale predpoveď na druhý deň je v podstate najpresnejšia. Na tomto princípe funguje aj výklad kariet. Môžete si vyložiť aj rok dopredu, no nakoniec sa rozhodnete niečo zmeniť, nastanú iné situácie a už sa váš život uberá iným smerom. Čím ďalej vykladáme, tým menšia pravdepodobnosť, že sa za ten čas naozaj nič nezmení a všetky okolnosti ostanú nezmenené. Čo je zrejme málo pravdepodobné.

Výklad troch kariet používam aj bez minulosti či budúcnosti. Jednoducho len ich vyložím na opýtanú otázku. Občas potrebujem kariet viac a tak mám namiesto troch aj päť, to je ďalšie také moje obľúbené číslo, neviem prečo.

Hor sa do toho.... Tri karty sú naozaj ideálne.

 

Náhľad fotografií zo zložky Výklady kariet - návrhy

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieFacebook

MessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 392668
Mesiac: 13490
Deň: 455