Choď na obsah Choď na menu
 


Výklady

Príspevky

Rok 2018

10. 12. 2017

| Rubrika: Výklady

Už dlhší čas rozmýšľam o tom, čo nás čaká v roku 2018 a tak som sa rozhodla  „posvietiť“ si na tento rok cez syntézu karmalógie, tarotnumerológie  a astrológie.

 

Október - hore či dole?

26. 9. 2017

| Rubrika: Výklady

Slniečko pre nás už nemá tak horúce slnečné lúče, no napriek tomu jeho teplo je ešte príjemné. Počula som, že má byť október veľmi teplý, neviem, je to možné, nemusí to byť ale vôbec pravda.  Bez ohľadu na to, aké bude počasie, pozrime sa na to, aký bude október z pohľadu tarotnumerológie.

 

September a naše boje

30. 8. 2017

| Komentáre: 0

| Rubrika: Výklady

Horúce a ohnivé augustové dni sa končia. Začína sa pripomínať pani jeseň, končia dovolenky, začína školský rok. Čo nás teda v tom septembri môže stretnúť, čo môžeme zažiť a čomu by sme sa mali vyhnúť či naopak to robiť podľa numerotarotu?

 

Čo si zasejem, to v auguste zožnem

31. 7. 2017

| Komentáre: 0

| Rubrika: Výklady

Prázdniny sa nám pomaly prehupli do svojej druhej polovice. Čas letí ako bláznivý, hoci paradoxne v skutočnosti žiaden čas neexistuje, ale tak teraz poďme na to, aký vlastne august 2017 bude.

 

Júl - aký kríž nosím?

1. 7. 2017

| Komentáre: 0

| Rubrika: Výklady

Mesiac jún máme za sebou a pred nami je júl, ktorý je akýmsi prirodzeným vyústením mnohých veci, ktoré sa doteraz riešili a nedoriešili alebo bublali pod povrchom a teraz skrátka chcú von. Potom sú tu záležitosti, ktoré práve v tomto mesiaci vzniknú a potrápia nás v ďalších mesiacoch.

Aké vibrácie máme čakať? Na čo sa tešiť a čomu naopak vyhnúť? Vzhľadom k tomu, že som karmalóg, asi celkom príjemné čítanie to nebude ale pokúsim sa to vyvážiť aj tým príjemnejším.

 

Jún - láska alebo dilema

30. 5. 2017

| Komentáre: 0

| Rubrika: Výklady

Máj sa chýli ku koncu a pre niektorých to bol mesiac, kedy dostali riadne zabrať. Mňa nevynímajúc. Vibrácie čísel skrátka ukázali, že ich moc je vskutku jedinečná.

Pozrime sa ale na to, čo nás podľa tarotnumerológie čaká v mesiaci júni.

V prvom rade chcem upozorniť, že žijeme v duálnom svete a nič nie je len čierne alebo biele, takže všetky dni, minúty a sekundy v našom živote v sebe obsahujú tak do nádherné ako aj to boľavé. Pretože to všetko v sebe máme aj my a vzájomnou súhrou, synchronicitou alebo našim "vysielaním" do svojho života priťahujeme to, čo si prajeme alebo potrebujeme. Aj jún 2017 má v sebe tak to krásne ako menej príjemné.

 

Týždeň v kocke inak - ODKAZY PRE VÁS (17.4. - 23.4.2017)

16. 4. 2017

| Komentáre: 0

| Rubrika: Výklady

Aktuálny týždeň začína 17.4. a je to Veľkonočný pondelok. To, že v tento deň sa nám stretli osudové karmy a je v našich rukách čo s tým každý spravíme na osobnej úrovni teraz riešiť nejdem, nie je to v mojich silách. Ale vzhľadom k tomu, že tento týždeň začína sviatkom, ktorý je zároveň posledným sviatočným dňom, rozhodla som sa, že tohto týždňový výklad nebude obligátny.

Vybrala so pre vás sedem druhov kariet, nakoľko aj týždeň má sedem dní a 7 je číslom v numerológii vskutku zaujímavé a tak pekné ako aj ťažké. Z každého balíka jedna karta, ktorá symbolizuje v jej farbách a jej vytvorení inú vibráciu na tento týždeň. Tarot, orákulá a posolstvo anjelov. Verím, že aj keď to bude málinko iné, nájdete to v tom čo, čo vás niekam posunie. Nejde totiž o výklad čo nás čaká, ale skôr o tie odkazy pre nás...

 

Týždeň v kocke (10.4. - 16.4.2017)

9. 4. 2017

| Komentáre: 0

| Rubrika: Výklady

A pondelok sa s pondelkom spojil a priniesol nový vietor. V tomto úvode začnem astrológiou. Tak z rýchlika. Práve v pondelok 10.4. o 1:14 hod sa Merkúr dostane do retrográdneho pohybu a to sa prosím pekne začnú diať iné veci. Ak sa mi bude chcieť, možno k tomu napíšem článok, ak nie, nič sa nedeje, Merkúr je retrográdny cca 3-4 krát v roku, takže vždy je čas. Len ako ochutnávku napíšem, že do 3.5., kedy bude Merkúr "cúvať", sa tak trocha otočí naša komunikácia a všetko čo s tým súvisí. Rovnako ako aj krátke cesty či bežné štúdium. Vzťahy so súrodencami, pocit, že nám nikto nerozumie, možno ani my sami, neschopnosť dať do súladu myšlienky so slovami, prúsery s mobilom, tabletom, PC, tlačiarňami, vlakmi, autobusmi, lietadlami, vyberte si.

 

Týždeň v kocke (3.4. - 9.4.2017) plus malinký bonus dnešného dňa

2. 4. 2017

| Komentáre: 0

| Rubrika: Výklady

Tento výklad je síce o budúcom týždni, ale dnes mi skrátka nedá, aby som nezačala práve nedeľou - 2.4.2017. Dnešný deň, kedy pripravujem výklad je tak karmicky zaťažený, že sa skrátka nedá naň nepozrieť aspoň "letecky" cez čísla. Mňa všetky karmy dostihli ráno o tretej, keď ma vnútorný pocit čohosi vo mne príšerne rozvibrovaného zobudil a nútil riešiť veci, ktoré by som za normálnych okolností v túto nekresťanskú hodinu neriešila. Aj teraz keď to píšem, vnímam vnútornú tenziu a je mi celkom jasné prečo. Moje všetky karmy predané aj nepredané sa dnes stretli a okamžite zareagovali na karmy dátumu 2.4.2017. Tak v dobrom "závidím" tým, ktorí to nepociťujú. Občas je sladká nevedomosť naozaj tak krásne sladká.

 

Týždeň v kocke (20.3. - 26.3.2017)

19. 3. 2017

| Komentáre: 0

| Rubrika: Výklady

Marcový týždeň, ktorý začína číslom 20 symbolizuje zmenu z JA na TEN DRUHÝ. Začína sa kartou Cisárovná, ktorá je symbolom Matky Zeme. Je to Matka všetkého tvoriaceho, kreatívneho, všetkého, čo je potrebné vyniesť na svetlo a nechať to rásť a žiť. Symbol matky pre nás značí, že začiatkom týždňa budeme schopní dať najavo svoje pocity, dokážeme sa postarať o záhradku, kvety, zvieratká či deti. Je to symbol dieťaťa, ktoré si vyžaduje našu pozornosť a lásku.