Choď na obsah Choď na menu
 


On-line poradňa

ON-LINE PORADŇA UZAVRETÁ

Dôvod si môžete prečítať tu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spúšťam skúšobnú verziu on-line karmalogickej poradne – bezplatne. Nie je určená na celkový karmalogický rozbor, je určená na základné informácie prislúchajúce k vášmu problému.

Vyhradzujem si právo túto SKÚŠOBNÚ verziu kedykoľvek zrušiť, ak dospejem k záveru, že neplní svoju funkciu z akýchkoľvek dôvodov. Preto sa volá aj skúšobná. Vyskúšame a uvidíme...

V prípade záujmu z vašej strany si vyhradzujem právo vyberať si na odpoveď tie otázky, ktoré posúdim ako opodstatnené a na ktoré viem dať odpoveď. Preto sa ma nepýtajte, kedy vyhráte v lotérii a ani aké čísla tam máte dať. A podobné otázky patriace do inej „veštiarne“. Takisto z dôvodu zaneprázdnenosti nemusím odpovedať hneď.

Nezáujem je – bude ukazovateľom, že táto sekcia nemá zmysel a bude zrušená.

V prvom rade vždy budem potrebovať váš dátum narodenia a potom iných osôb, ktorých sa vaša otázka týka. V prípade, že budem potrebovať k odpovedi aj dátum niekoho tretieho, požiadam oň.

Otázky píšte do komentárov.

Ďakujem a uvidíme, čo z tohto vykvitne. Či niečo alebo veľké krásne nič.... :o)

Zároveň vás poprosím o vašu trpezlivosť a zhovievavosť.

Poprosím, aby ste k tomuto skúšobnému projektu pristupovali reálne a nemali obrovské očakávania pri odpovediach...

Ešte raz ďakujem. 

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Miloslava - Trojuholník

Dobrý deň, posielam Vám dátum mojho narodenia 4.8.1986 a dátum človeka,ktorý vošiel do môjho života po 15 rokoch odlúčenia 17.7.1981. Momentálne žijem s partnerom,s ktorým som 8 rokov. Prežili sme spolu pekné ale aj ťažké chvíle. Teraz som však v pozícii,že sa neviem pohnúť ďalej..na jednej strane chcem istotu,ktorú mám v partnerovi,no láka ma aj človek,ktorý tu dlho nebol. Skúste ma usmerniť smerom akým by som sa mala vydať,pretože si s tým uz neviem sama dosť dlho poradiť.

Haniel - Re: Trojuholník

Chyba mi dátum vášho súčasného priateľa. Odpoviem ale neskôr, momentálne cestujem do zahraničia.

Miloslava - Re: Re: Trojuholník

28.12.1982

Haniel - Re: Re: Re: Trojuholník

Hm, toto je zaujímavé. Budem ešte potrebovať dátum vašich rodičov, rozmýšľam, že možno aj starých rodičov. Nakoniec vám tu odpoveď asi natukam cez tablet...

Haniel - Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Viac napíšem naozaj až potom, dovtedy možno napíšete dátumy rodičov. V každom prípade, je vidno, že vás dvoch (staronový priateľ) to k sebe ťahá. Zauradovala vaša vzájomná karma a treba to vyriešiť v tomto roku! Osobne by som ale do tohto vzťahu nešla. Síce si s ním musíte niečo vyriešiť z minulosti, ale inak nemáte absolútne nič spoločné. Toto by dobre nedopadlo. Ale rozhodnutie je na vás.. Každý sme strojcom svojho osudu. Pekný večer.

Miloslava - Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Mamka 13.4.1966
Otec 2.5.1863
Vdaka

Miloslava - Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Otec 2.5.1963 v predchádzajúcej správe som sa pomylila pri otcovom dátume ten je správny.

Haniel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Zdravím, tak len doplním. V podstate s oboma mužmi Vás spája karma (ale to v drvivej väčšine ľudí, karma sa skrátka potrebuje vzájomne čistiť, ventilovať). Terajší partner je s Vami karmicky spojený cez Vášho otca. Niečo najťažším možným spôsobom si s ním musíte zažiť. Náročné ťažké situácie. Alebo naopak - majstrovstvo. On v tomto živote musí len napredovať a nesmie zneužiť to, čo vie, inak mu to Univerzum spočíta, totižto dostal do vienka najťažšieho učiteľa, nemôže byť niekde uprostred. Buď pôjde smerom nahor, alebo smerom nadol. Viac Vám to číselne sadí s terajším partnerom. hoci Vy mu dávate tú sexualitu, pocit uzemnenia. NA strane druhej to bude chlap, ktorý bude časom v rodine trvať na tom, že jeho pravda je tá najsprávnejšia. Vy vo svojom živote robíte nejakú chybu, ktorú neviete prekonať, neviete sa jej zbaviť, robíte niečo dookola, nejaký vzorec Vášho správania sa opakuje, na to pozor, lebo potom sa bude stávať, že jedného dňa sa zobudíte a spýtate sa - prečo práve JA? Ohľadom toho nového či staronového kamaráta ako som písala vyššie - ťahá Vás to k sebe, o tom niet pochýb, ešte máte medzi sebou niečo nedoriešené a je to zas cez oboch rodičov predaná karma plus niečo, čo bude niekde hlbšie vo Vašej rodine. Pri ňom to síce bude iskriť, vášeň, ale aj krásne rečičky, medové motúzy okolo úst, vysoké ego, on Vás udupe, nehody, originalita sexualita, agresivita... nie, do toho by som nešla. Ale - je to na Vás. Netvrdím, že je to zlý muž, to nie, má v sebe veľa zaujímavého, tajomného, ale vzhľadom k tomu, ako sú postavené Vaše čísla, nuž, hodí sa menej ako terajší. Tak veľa šťastia pri rozhodovaní. U Vás bude problém rozhodnúť sa. Dlho Vám to potrvá, ale keď sa už rozbehnete, tak to pôjde... Pamňtajte, že na každý vzťah musia byť dvaja AKTÍVNI.

Miloslava - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Vďaka pekne za vaše slová a za váš čas ,áno niečo robím zle uz roky a chcela by som vedieť čo a ako tomu predchadzat aby som to uz neopakovala!Máte pravdu Haniel rozhodovanie je veľmi ťažké no nikto iný to za mňa nespravi iba ja sama .Uvedomujem si ze niekomu velmi ublizim a to ma trápi .

Haniel - Trojuholník

Miloslava, Vy máte v dátume dve osudové karmy, evidentne sa dopĺňajú a spôsobujú Vám tieto problémy. Na jednej strane muži, financie, na strane druhej neistota, hľadanie stability, majetok, pocit, že potrebujete niečo mať, vlastniť, a je jedno, či ide o dom, pozemok, partnera či deti. Jedna z tých kariem Vám dala na tú časť, kde sa končí pekné meno chrbtice lepidlo, na ktoré ste si sadli a ono je teraz ťažko vstať. Navyše mi vychádza, že v detstve ste mali jedného z rodičov dosť dominantného, ktorý Vám nejakým spôsobom, nevedomky, na sebavedomí nepridal. Môj veľmi silný tip je na Vašu mamku. S prispením otca. Jeden generál, druhý tvrdohlavý až hysterický. No, v každom prípade, rozumiem Vám, nerada by ste inému spôsobovali bolesť. Uvedomte si však jedno. Teraz spôsobujete bolesť sebe. A so sebou budete žiť celý život. Ktorá bolesť je väčšia? Vzťahy v našich životoch sú o tom, aby nás niečomu naučili, niekam posunuli. A keď skončia svoju úlohu, treba ísť ďalej, poučený a poďakovať sa za všetko, čo Vám to dalo. Neviem, kde v živote robíte chybu, sama si musíte prezrieť Váš život, ale tipujem, podľa kariem, že v oblasti mužov, majetku, neistých rozhodnutí, skrátka málokedy ste si istá. Potrebujete istotu, viac sebavedomia, toto Vás príliš brzdí. K tomu Vám karma dáva vnútorný boj, môžete prechádzať dfo hystérie, na to si dávajte pozor. Vte LEVICA!!!! Na toto spolieham, ten oheň, ktorý levice majú, sa raz musí prejaviť, ale pozor, nepreháňajte, lebo vidím, že v oblasti lásky, rodiny, ženského kolektívu ste taká dosť no, akoby som to, musí byť po Vašom. Alebo by ste chceli aby bolo. Túžite isté veci k sebe ťahať... Nechajte to tak... Ten zvláštny vzťah s matkou, ktorý vidím - skúste sa zamyslieť aj nad tým. Máte tam dosť zastúpeného otca, primárne, matku riešite neskôr, ale dosť Vám motá hlavu čosi okolo toho. Možno Vám tieto moje postrehy pomôžu. Musíte nájsť pokoj. Vnútorný. Veľa šťastia.

Miloslava - Re: Trojuholník

Haniel ,fakt ste to vystihla ze jeden z rodičov ktorý je a bol dominantný a celé roky mne a sestre šliapal po sebavedomí je otec !ktorý nám robil celé roky zle spôsoboval nám bolesť a vlastne som potom hľadala dobrotu u každého partnera,no moje vzťahy stále stroskotali,áno som taka se musí byť po mojom rada organizujem a riadim ale to všetko v dobrom ,niekedy to asi az prehanam priznavam.Čo sa týka terajšieho vzťahu 8 rokov sme spolu uz sme boli aj manželia potom sme sa rozviedli,a stále sme spolu ,a ta finančná isto a zázemie je presna trefa!veľa postrehov ste vychytala Haniel je to tak ,,,,,,vďaka ešte raz !

Miloslava - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Zdravím Haniel,ešte sa chcem opýtať ako ste to myslela s tym staronovym priateľom ze ma udupe,atd ako to mám chápať?vdaka vopred za odpoveď.

Haniel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Udupe v prenesenom význame - že je silnejší, že z neho môžete mať hlavu v smútku...

Haniel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Takto to ďalej nejde. Teraz nestíham, mám karmalogický osobný rozbor. Napíšte mi mail, dohodneme konzultácie. Nejako to vymyslíme.

Haniel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Milá Miloslava. Prepáčte, ale lepšie to už vyjadriť neviem. Váš terajší priateľ je chladný, mán to v sebe, to nezmeníte, nie je tam tá vášeň. To neriešim. Niežeby k Vám pasoval, ale...Vy máte problém v tom, že vnútorne chcete byť s tým staronovým. Vás to k nemu ťahá cez tú karmu, ale nech robím čo robím, OSOBNE by som do toho vzťahu NEŠLA! Budúci rok to bude pre neho naozaj ťažké, čo sa vzťahu týka. V tom celom mi chýbajú údaje, ale na PORADŇU nejde robiť karmalogické rozbory a ja som ich tak trocha načala a to SA NEDÁ!!!! Naozaj nie. Pozrite sa, ak s ním chcete byť, tak chodte... Je to na Vás, nie na mne. Ja Vám nepoviem, čo máte a čo nemáte robiť, to bremeno ZODPOVEDNOSTI a ROZHODNUTIA je na VÁS! Môžem len poukázať na problémy a tie v novom vzťahu BUDÚ! Budú aj v starom, ale ukážte mi, kde nie sú! No Vaša staronová láska - sorry, ALE NIČ spoločné tam nie je, pri najlepšej vôli vidím len KOMPLIKÁCIE. Požiadala som o názor aj kolegov karmalógov, či mi náhodou niečo neušlo, ale nie! Ani jeden z nich by tento vzťah nevedel perspektívne do budúcnosti RUŽOVO. Vy to teraz tak možno vidíte, tak prosím, chodte a poslúchnite volanie srdca. Nemôžem a NECHCEM Vám nič zakázať sa ani prikázať. Môže to byť teraz waaaaw, srdiečkové, ružové, ale ono príde čas, keď nebude. A vy sa točíte vo svojich chybách dookola... Je mi ľúto, viac nepomôžem.

Miloslava - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Je toho na mňa veľa ,neviem sa rozhodnúť on sa veľmi snaží ,zmenil prácu aby mal lepší príjem ,vidim ze sa snaží chce pre mňa to najlepšie ,bol dlho preč odpikaval si niečo co neurobil veľa rokov ,no posilnilo ho to a ide ďalej vidim ze to so mnou myslí vážne ,len mám strašne obavy,taka neistota ma zmaha.Chce mať so mnou rodinku po toľkých rokoch ma stále ľúbi vidim mu to na očiach ked sme spolu .Neviem čo mám robiť !Poraďte mi Haniel lebo sa utrapim svojho terajšieho mám rada tiež no veľa zlého sa nám stalo,nevie prejavovať city je taký chladný skôr ako kamarat ,žijeme taký kanaratsky život ,zas sme spolu dlho a sme zvyknutý jeden na druheho.Fakt neviem ako ďalej????

Miloslava - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trojuholník

Vďaka pekne Haniel za váš čas a za vašu snahu pomôcť mi rada by som sa vám poďakovala .
Dúfam že už tu chybu ktorú robím dookola prestanem robiť ze,si to uvedomím co robím zle .

Zuzana - buducnost vztahu

Zuzana 16.2.1985
Milan 1.12.1977

Haniel - Re: buducnost vztahu

Zdravím, Zuzana. Hm, pýtate sa na budúcnosť vzťahu. Začala by som otázkou - prečo sa na to pýtate? Ako hovorila naša učiteľka Hannah, ak sa niekto pýta na budúcnosť vzťahu, tak v prítomnosti to asi škrípe. Máte vzájomný problém? Alebo ten problém je len vo Vašom vnímaní? V každom prípade si na túto otázku dajte odpoveď, hoci musí byť jasné, že keby ste problém nemali, asi by ste sa nepýtali. No, dosť filozofovania z mojej strany. /// Karmicky vás dvoch spájajú karmy. On si vo Vás našiel to najťažšie, a vzájomne si musíte vyriešiť niečo nehodovostné. Primárne nemáte spoločné cesty, potom po dopočítaní si doplníte to, čo vám chýba. On Vám dáva dokončievanie vecí a sex, Vy jemu pocit slobody, odhodlania a známych. Milan je ale skúšaný životom, má najtvrdšieho učiteľa, ten pôjde buď hore alebo dole, nemôže zneužívať svoje dary, ktoré dostal. Je dosť komplikovaný, opakuje svoje životné chyby, mal by sa poučiť a vymotať sa z toho. Svoje chyby si ale musíme dohľadať sami. VY ste zas odhodlaná a potrebujete rodinu. On ju síce má ale nutne ju nemusí mať. Inými slovami OBAJA nepotrebujete k svojmu životu partnera. Vy Zuzana potrebujete muža pre pocit úplnej rodiny, on vlastne skôr preto, aby mal. Tento vzťah bude fungovať za predpokladu, že Vy Zuzana, upustite od istých svojich predstáv, ako by to malo fungovať. Obaja ste skôr zameraní na seba, občas sa mu možno snažíte riadiť život a to chlapi nemajú radi. Váš partner je strelec, s dostatočným egom, možno až do zvýšeného hlasu, ak svoju energiu nemá usmernenú, vidím to na nehody, obaja to budete mať v roku 2016 teda riadne zaujímavé. Ak máte momentálne krízu, počkajte si na budúci rok a uvidíte tie fukoty. Príde rok, kedy sa práve budú ukončovať nehodobostné karmy, takže buď to ustojíte za predpokladu, že budú z oboch strán snahy pracovať na sebe a vzťahu, alebo to neustojíte. Vám osobne by som ešte odporúčala, aby ste trocha pouvažovali nad tým, či celkovo vo Vašom správaní nie je prehnaná snaha mať veci pod kontrolou. To by mohlo pomôcť. Viete, partnerovi isté veci nemusia dôjsť, on skrátka má svoj svet a to neprerobíte. Verte mi, viem o čom píšem. Jeho komplikácie - izolácie v číslach ho nepustia tam, kam by ste ho chceli dotlačiť. Prajem Vám len to najlepšie, nech sa darí. S láskou a svetlom...

Zuzana - Re: Re: buducnost vztahu

Dakujem velmi pekne za rady, hoci velmi tazko si viem predstavit co ma caka na buduci rok ked tento som mala dost fyzicky a psychicky narocny. Vstane mala som pocit ze po vsetkych strankach. Ak mozem vediet ake tazke skusky ma este cakaju ako to prekonat? Co je mojou ulohou v tomto zivote? Este raz dakujem velmi pekne 


Posledné fotografieFacebook

MessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 392957
Mesiac: 13508
Deň: 466